معرفی موسسه

موسسه آموزش مجازی (غیرحضوری) سفیر دانش در شهر ارومیه به همت اساتید مجرب و مدیریت نوین در زمینه برگزاری دوره های آموزش در کلیه رشته ها بصورت حضوری و غیر حضوری راه اندازی گردید. کلیه دوره های این موسسه آموزشی تحت نظر سازمان آموزش فنی حرفه ای کشور بوده و مدارک اعطایی در پایان دوره کاملا معتبر و مورد تایید مقامات ذیصلاح می باشد.

موسسه آموزشی سفیر دانش آمادگی خود را برای برگزاری دوره های آموزشی ضمن خدمت برای کلیه ارگان ها، اداره ها و سازمان ها طبق استاندارد و مطابق با اهداف سازمان را برگزار می نماید. سیستم آموزش غیر حضوری این موسسه بصورت آنلاین بر روی سایت راه اندازی گردیده است و بخشی از دوره های آموزشی بر روی این سیستم قرار گرفته است که دانش پژوهان عزیز پس از ثبت نام در این سیستم می توانند از امکانات سایت بدون حضور در آموزشگاه استفاده نمایند و تنها برای آزمون نهایی و اخذ مدرک در پایان هر دوره به مرکز موسسه مراجعه نمایند.

اسناد و مدارک فعالیت موسسه


 

 pavaneh_1024.

پروانه تاسیس موسسه

 modiriat_baradran_1024.

مدیریت امور آموزشی برادران

 modiriat_khaharan_1024.

مدیریت امور آموزشی خواهران

 

تاییدیه های آموزشی از سازمان ها


 

  mojavezeh_tavon_1024.

گواهینامه از وزارت تعاون

 

mojavezeh_keshavarzi_1024.

تاییدیه از وزارت جهاد کشاورزی

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با موسسه آموزشی سفیر دانش لطفا دقایقی از وقت خود را به بازدید از بخش های مختلف سایت اختصاص دهید و نقطه نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.